Magazin dünyasının en çok konuştuğu ünlü isimlerinden biri olan ünlü popçu Tuğba Ekinci, önceki gün Bebek’te magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, bisikletiyle dolaşırken gördüğü gazetecilerle uzun süre sohbet etti. Ünlü popçu Tuğba Ekinci, 9 senelil eşi Sinem Ceceli'den anlaşmalı olarak boşandıktan hemen sonra, sosyetik güzel Selin İmer’le aşk yaşadığı ortaya çıkan ve fotoğraflarla belgelenen, magazin dünyasında ismini son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli hakkında, “Türk erkeği böyledir. Parayı bulunca ilk önce eşini değiştirir.” yorumunu yaptı.

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, giyim tarzı için “Ramazandan dolayı mütevazı giyineyim dedim ama sanırım dizideki Fatmagül’e döndüm” açıklamasını yaptı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, oğlu Arın'ın annesi Sinem Ceceli'den boşandıktan hemen sonra, sosyetik güzel Selin İmer'le aşk yaşadığı belgelerle ve fotoğraflarla ortaya çıkmış ve birlikte ABD'ye gitmişlerdi. 9 senelik eşi Sinem Ceceli'yla boşandıktan sonra birlikte kaldıkları evi ailesine bırakan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, ABD'den dönünce sosyetik sevgilisi Selin İmer'le evleneceğini de açıkladı. Mustafa Ceceli'nin bu kararı herkesi şoke etti.