Tuğba Ekinci'den Çarpıcı İbrahim Tatlıses Yorumu

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, senelre önce katıldığı ve sunuculuğunu İbrahim Tatlıses'in yaptığı 'İbo Show'daki sözleri hakkında açıklama yaptı.

Tuğba Ekinci'den Çarpıcı İbrahim Tatlıses Yorumu

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, senelre önce katıldığı ve sunuculuğunu İbrahim Tatlıses'in yaptığı 'İbo Show'daki sözleri hakkında açıklama yaptı.

CEVABI OLAY OLDU

Son zamanlarda sosyal medyayı meşgul eden ve 2 haftada 1 milyonu aşkın kişi tarafından izlenen görüntüler yeniden gündemde. Türk televizyon tarihinin unutulmazları arasına giren görüntülerde Tatlıses, Ekinci'ye, "Ferhat Güzel gibi bir adam ister misin?" sorusunu soruyor. Ekinci ise, "Siz ikiniz de imkansız" şeklinde yanıtlıyor.

Daha sonrasında ise Tatlıses, "Dünyada kadın kalmasa senin suratına bakar mıyım" diyor.

Tatlıses'in bu sözlerine Tuğba Ekinci'nin verdiği yanıt duyanları şaşırtıyor. Ekinci'nin, "Zorla numaranı vermeye kalktın, orada çalıştığım müdüre. Sonra kovuldum ben, o numaraya almadım diye" sözleri izleyenleri şaşırtıyor. Tuğba Ekinci bu sözler için seneler sonra sessizliğini bozdu.

İşte ünlü şarkıcının sosyal medyadan yaptığı açıklama;

"10 yıl önceki görüntüler. O zamanlar birbirimize atıp tutardık. Şov ve mizah halka vermeyi sevdiğimiz şeyler. bugün bunları konuşmamızın anlamı yok. İbrahim Bey ile birbirimize takılıyorduk. Bunlar gündeme geldikçe övünülecek şeyler değil. İbrahim Tatlıses'in bana karşı hiçbir zaman yanlışı olmamıştır. İbrahim Bey büyüğümdür kendisine çok saygı duyarım. İyi bir şov kadınıyım. Yıllar geçse de hiçbir şey yapmadan gündeme gelmem bunu da gösteriyor."

Yorum Yaz