Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü oyuncuları arasında yer alan Tuba Büyüküstün'ün yeni saçlarını görenler, şaşkınlığını gizleyemedi. Yeni kestirdiği kısacık saçlarına farklı farklı şekiller veren güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, yeni tarzı ile çok konuşulacağa benziyor.

Genç işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşayan sevilen oyuncu Tuba Büyüksütün, kızları Toprak ve Maya’yla birlikte zaman geçirdi. Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün ortaya çıkan fotoğrafında yeni saç şekli gözlerden kaçmadı. Geçen yıl saçlarını kısacık kestiren ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, bu kez kâkül kestirdi. Bu görüntüsüyle sektöre yeni olduğu ve geride bıraktığımız 2005 senesine dönen Büyükstün'ün bu değişimi kimi kesim tarafından beğenildi kimi kesim ise ünlü oyuncu Büyüküstün'e yakıştıramadı.TUBA BÜYÜKÜSTÜN KİMDİR?

Geride bıraktığımız günlerde final bölümü ile ekran macerasına son veren 'Cesur ve Güzel' dizisinde başrol oynamış olan sevilen oyuncu Tuba Büyüküstün, 1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yönetmen Tomris Giritlioğlu sayesinde oyunculuk ile tanışan güzel oyuncu Büyüküstün, birçok dizide rol almıştır. Aynı zamanda reklam ve sinema filmlerinde de görmeye alışık olduğumuz ünlü isim Büyüküstün, birinci evliliğinden sonra ikinci kez evlenmiştir. İkinci evliliğini 2011 yılında Onur Saylak'la Paris'te evlenen ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz günlerde boşanmıştır.