Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ve başrolü yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaştığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün önceki gün Emirgan’da adının aşk dedikodularına karıştığı sevgilisi ile Umut Evirgen ile magazin muhabirlerinin objektiflerine takıldı. Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün'ün sevgilisi olduğu iddia edilen Umut Evirgen’in korumaları, gazetecinin fotoğraf makinesini silah zoruyla gasp etti.

Magazin dünyasının en sık takip ettiği oyuncular arasında yer alan Tuba Büyüksütün, çocuklarının babası Onur Saylak’tan 14 gün önce ayrıldı. Yaşadıkları boşanmadan hemen sonra ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün adı ünlü mekanların işletmecisi Umut Evirgen ile anılmaya başladı. Haklarında çıkan aşk dedikoduları karşısında sessizliğini korumaya devam eden Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen ikilisi, dün öğle saatlerinde Emirgan’daki La Boom önünde ilk kez magazin muhabirleri tarafından görüntülendi.

Fotoğraf çeken basın mensuplarını fark eden işletmecı Umut Evirgen’in korumaları olay çıkardı. Gazetecilerin içinde olduğu aracı kovalamaya başlayan korumalar, Baltalimanı’nda otomobilin önünü keserek durdurdu. İşletmeci Umut Evirgen, silah göstererek gazetecilerin fotoğraf makinesini gasp etti. Gazateci, yaşanan olay sonrası Sarıyer’deki Asayiş Büro Amirliği’ne giderek işletmeci Umut Evirgen ve korumalarından şikayetçi oldu.