Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Cesur ve Güzel' dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün sevenleri doğum günü için sürpriz bir hediye hazırladı. Güzel oyuncuTuba Büyüküstün'ün hayranları, ünlü oyuncunun yeni yaş günü için Unicef'e bağış yaptı. Son zamanlarda magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün'ün sevenleri aracılığı ile 227 çocuğa sıtma aşısı, 400 çocuğa da çocuk felci aşısı ulaştırıldı. Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün hayranlarının bu jestine karşılık başarılı oyuncu sosyal medya hesabından teşekkür etti.

''NE SÖYLİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM''

"Ne söyliyeceğimi bilemiyorum, ağzımdan çıkabilecek her kelime, her cümle az kalır... Bütün bunlar benim için ne demek biliyor musunuz? Her şeysiniz... Muhteşemsiniz, o kadar muhteşemsiniz ki bana kendimi muhteşemmiş gibi hissettiriyorsunuz. İyi ki varsınız..."

Sevilen oyuncu Tuba Büyüküstün'ün hayranları geçen senede güzel oyuncuyu çok duygulandıran bir sürpriz yapmışlardı. Maisha Masal isimli bir seveninin önerisi üzerine, ekranların sevilen ismi Tuba Büyüküstün'ün 34'üncü yaş günü için 34 ülkeden birer hayranı kamera karşısına geçerek bir mum üfleyerek Büyüküstün'e kutlama dileklerini iletmişti.