Diriliş Ertuğrul Yeni sezon fragmanı yayınlandı. Yaz sezonunun bitmesi akabinde başlayan dizielr ve yeni dizler akabinde herkes TRT1 yayın akışında Diriliş Ertuğrul yeni sezon tarihi aramaktayken, geçtiğimiz günlerde Diriliş Ertuğrul yeni sezon 25 Ekim başlayacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz sezon finalin Ertuğrul Gazi'nin yaralanması ile sezon finali yapılmış ve o günden beri de Ertuğrul Gazi'nin ölüp ölmediği merak ediliyordu. Sosyal medyada da ENgin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor iddiaları ortaya atılırken, taraflarca böyle bir durumun da söz konusu olmadığı son dakila olarak geçtğimiz güünlerde belirtilmişti. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İzleyici kapasitesinin milyonlarla ifade edildiği Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak sorusuna herkes çok sevindi. Diriliş Ertuğrul yeni sezon bu akşam startını veriyor. 

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon fragmanında tüm gözler Ertuğrul Gazi'yi arıyor.  Peki, yeni sezonda Ertuğrul Bey ölecek mi? İşte, Diriliş Ertuğrul yeni sezon detayları

ERTUĞRUL GAZİ ÖLECEK Mİ?

Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanında karşımıza çıkan ince detayda Ertuğrul Gazi'nin ölmeyeceğini anayabiliyoruz. Ancak oba beyinin görüntüleri herkes tarafından merak edilirken, cenaze kimin? sorusu da şu sıralar cevabını bekliyor. Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç oynadığı TRT'in sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 92.bölümü 25 Ekim Çarşamba günü itibariyle ekranlarda yerini alacak.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN AÇIKLADI

''Bu haberlerin bizimle alakası yok. Birileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. Diriliş öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm', Bir Bulut Olsam' dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları'nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Ama bir önceki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor zaman zaman'' ifadelerini kullandı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM YAŞANANLAR

Kendi kurduğu büyük ordusu eşliğinde Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüştür. Vasilius Ertuğrul Gazi tarafından öldürülmüştür.   Ertuğrul Gazi ise şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Öte yandan Ekaterina, kalede mevcut boşluğu değerlendirecektir.  Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a büyük hamle çabasındadır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL KADROSUNA ŞOK İSİMLER

Diriliş Ertuğrul 25 Ekm yaşanacaklar arasıda e çok cevabını bulması beklenen soru Ertuğrul Bey ölecek mi'' olmaktayken, dizi ile alakalı son dakika gelişmeler de yaşanmakta. Yeni bölüm fragmanında diziye katılan yeni oyuncular heyecan yarattı. Diriliş Ertuğrul 4. sezonunda kadroya Aslıhan Güner., Gürbey İleri ve Ertuğrul Postoğlu katıldı.