TRT 1 ekranlarının merakla beklenen dizisi Vuslat'a yakışıklı oyuncu Kadir Doğulunun ardından Baran Bölükbaşının da dahil edildiği öğrenildi. Bölükbaşı dizide Vuslat'ın kardeşi Fırat'ı canlandıracak.

Ece Beyter'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Murat Onbul'un oturduğu TRT 1'de ekrana gelmeye hazırlanan 'Vuslat' dizisi için geçtiğimiz hafta yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu ile el sıkışılmıştı. Dizinin kadın oyuncusu henüz belli olmazken, bir oyuncunun daha projeye dahil edildiği öğrenildi.

VUSLAT DİZİSİNİN FIRAT'I BARAN BÖLÜKBAŞI:

Dizinin kadrosuna son olarak genç kuşağın dikkat çeken yıldızlarından Baran Bölükbaşı katıldı. Bölükbaşı, hikâyesi İbn Arabi’nin 'Alimler Satranç'ı oyununun üzerine kurulan dizide Vuslat'ın kardeşi Fırat karakterine hayat verecek.

BARAN BÖLÜKBAŞI

baran bölükbaşı ile ilgili görsel sonucu

KADİR DOĞULU

kadir doğulu ile ilgili görsel sonucu

Vuslat dizisinin başrollerinden birisi ise yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu olacak. Doğulu hikayede dev bir holdingin patronu Mahir'i canlandıracak ve ailesinin geçimi için savaş veren Vuslat ile büyük bir aşk yaşayacak.

TRT 1'in yeni dizisi Vuslat'a bomba bir oyuncu daha katıldı!

Titiz bir cast çalışmasının yapıldığı dizinin ekibinde yer alan oyuncular arasında 'Kurtlar Vadisi'nin efsane karakterlerinden Cerrahpaşalı Halit rolüyle ünlenen Özcan Varaylı da var. Varaylı 'Vuslat' projesinde Çakal Necmi rolüyle seyirci karşısına çıkacak.
Merakla beklenen dizinin 2019'da ekrana gelmesi planlanıyor.

BARAN BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Baran Bölükbaşı, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Beykent Üniversitesi – Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in paylaştığı Adı Efsane dizisinin kadrosunda yer almış ve Fiko karakterini canlandırmıştır.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.