Teoman Yeni Kitabı Ve Hayatı Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulundu

Bugüne dek 11 albüm yapan Teoman, oyunculuk kariyerinin yanı sıra anılarını anlattığı 'Fasa Fiso' adlı bir de kitap yayımladı. Yeni kitabı hakkında röportaj verdi. Bu kitapta yıllar içinde sürekli değişen Teoman'ı görmek mümkün.

Teoman Yeni Kitabı Ve Hayatı Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulundu

Bugüne dek 11 albüm yapan Teoman, oyunculuk kariyerinin yanı sıra anılarını anlattığı 'Fasa Fiso' adlı bir de kitap yayımladı. Yeni kitabı hakkında röportaj verdi. Bu kitapta yıllar içinde sürekli değişen Teoman'ı görmek mümkün. 

Söylediği şarkılarla dinleyiciyi her seferinde başka dünyalara götüren Teoman kitabında, kahraman olma hayalleri kuran bir çocuğun yıllar sonra hayallerine kavuşurken yaşadığı çelişkileri, tatminsizlikleri, tatminleri, kısacası bu süreçte yaşadığı tüm değişimleri, kendine karşı en tarafsız yönünden anlatıyor.

DÜZ BİR ÇİZGİ DEĞİL BENİM HAYATIM

Samimi açıklamalarda bulunan Teoman ''Hayatımda atlamalar, zıplamalar oldu hayatımda benim sürekli. Düz bir çizgi gibi değil benim hayatım'' diyen teoman ''kitabı okuyan birinin beni tanımaya ne kadar yaklaşabileceğini Bilmiyorum ama en azından bir fikir verir diye umuyorum'' dedi.

KİTABI YAZARKEN CİDDİ CİDDİ AĞLADIM

Yazarken anılar sizde neleri uyandırdı? Kısacası bu kitaba karşı neler hissediyorsunuz? sorusu üzerine Teoman  ''Uzun uzun anılarda yaşadım. Ama bir karara çabuk vardım: Hüzünlü yerlerde çok fazla gezinmeyecektim. Anılarıma hafif ve çocuksu bir perspektifle bakacak, bir 'başarı' hikâyesi anlatmayacaktım. Bu karara varınca rahatladım. Kitap hem form olarak özgün olacaktı hem de hata kaldırır bir tarafı da olacaktı. Hikâyeleri yazarken değil, ama en çok eski mektupları karıştırırken hüzünlendim. 1990 yılında arkadaşlarımın yazdığı mektupları bulup okuduğumda ciddi ciddi ağladım'' dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR