Show TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlanan canlı bölümünde reyting rekorları kıran, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunuculuğunu üstlendiği, 'Evleneceksen Gel' izdivaç programında tanınan, ATV ekranlarında yayınlanan 'Aşk ve Mavi' dizisinde başrol oynayan ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah'ın oğlu Tayfun'dan şoke eden hareket! Babası ünlü oyuncu ve şarkıcı Emrah'la barışmak için zeytin dalı uzattı. Reyting rekorları kıran 'Aşk ve Mavi' dizisinde başrol oynayan Emrah'la daha önce çektirdiği fotoğraflardan bir albüm hazırlayan 'Evleneceksen Gel' izdivaç programında tanınan Tayfun Erdoğan, mesajını da sosyal medya hesabı instagram üzerinden paylaştı.

Son zamanlarda babası Emrah'la yaşadığı polemiklerle gündemden düşmeyen 'Evleneceksen Gel' izdivaç programında tanınan Tayfun Erdoğan'ın yaptığı paylaşımlarla babası Emrah'la arasını düzeltmek için uğraştığı görülüyor. Reyting rekorları kıran 'Evleneceksen Gel' programında tanınan Tayfun Erdoğan, babası Emrah ile daha önce çektirdiği fotoğraflarını albüm yapıp, sosyal medya hesabı instagram üzerinden paylaştı.

"ŞİMDİ GÖZÜMDE CANLANDILAR"

Reyting rekorları kıran 'Evleneceksen Gel' izdivaç programında tanınan Tayfun Erdoğan, instagram paylaşımına "Anılar, anılar... Şimdi gözümde canlandılar..." notunu düştü.