Talat Bulut, Hande Ataizi'nin Kendisini Tacizle suçladıktan Sonra İnkar Etmesine Ateş Püskürdü

Yasak Elma dizisi setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddialar ile gündeme gelen Talat Bulut'a bir suçlama da Hande Ataizi'den gelmişti. Ataizi, Bulut'un kendisini taciz ettiğini inkar etti.

Yasak Elma dizisi setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddialar ile gündeme gelen Talat Bulut'a bir suçlama da Hande Ataizi'den gelmişti. Ataizi, Bulut'un kendisini taciz ettiğini inkar etti.

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, Yasak Elma dizisi setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddialar ile gündeme gelen Talat Bulut'un kendisini 19 yıl önce taciz ettiğini iddia etmişti.

'BEN ÖYLE BİR ŞEY DEMEDİM'

Ataizi, geçtiğimiz günlerde telefonla bağlandığı bir programda taciz iddialarını inkar ederek 'Ben öyle bir şey demedim, gazeteciler yaptı' demişti.

Talat Bulut, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Ataizi'ne canlı yayında sitem etti. Bulut, Ataizi'ne olan tepkisini 'Bu kişinin söyledikleri üzerinde yorumlar yapıldı, suçlamalar yapıldı. 19 yıl önce iftira atan kişinin 'hayır ben öyle bir şey söylemedim. Gazeteciler söyledi' yorumu çok enteresan. Bu kişinin itiraflarının ardından neden kimse ona 'neden iftira attınız, 19 yıl boyunca neden bununla beslendiniz?' diye sormuyor.

'BENİ SUÇLAYAN KİŞİNİN İFTİRAYI İTİRAF ETMESİ ÖNEMLİ'

Beni suçlayan kişinin bu iftirayı, itiraf etmesi çok önemli. Geçen yıl yine gündeme gelen kişinin de ne yaptığı ortada. Bir özürle hiçbir şeyi unutamam. 19 yılımı ne geri getirecek? O zaman evliydim, kızım vardı. Bu iftiralar bizi yıprattı. Ama ben öyle bir kız yetiştirdim ki, annesi öyle bir kız yetiştirdi ki... Kendi ayakları üzerinde durmasını bilen annesini ve babasını bu itiraflar karşısında sonuna kadar savunan, bir kızımız var.

'HANDE İLE GÖZ GÖZE GELMEK İSTEMEM'

Ben Hande ile göz göze gelmek istemem. Özrünü de kabul etmem. Ne geri getirebilir 19 yılı, hiçbir şey... Aynı sözlerim geçen yıl iftira atan kız için de geçerli. Ben 42 yıllık hayatımı meslek ahlakıyla, Talat Bulut ahlakıyla, disipliniyle hayatımda en büyük varlık olan kızıma karşı sorumluluğumla yaşan bir adamım. Bana iftira atan iki kişinin kim nasıl olduğunu lütfen, araştırın. Ben sizin hedefiniz değilim. Ben tertemiz bir sayfaydım, insanlar bu sayfayı karalamaya başladılar. Karalanıyor muyum? Hayır!' sözleri ile dile getirdi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri