Survivor'da Kim Elendi? Survivor 2018 Kim Elendi?

Survivor 2018'de dün akşam ekranlara getirilen bölümde eleme adayları olarak güçlü isimler vardı. SMS oylaması sonucunda adaya veda eden isim kim oldu? Peki Survivor'da kim elendi? Survivor 2018'de kim elendi? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

TV8'de yayınlanan, yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor 2018'de dün gece eleme heyecanı yaşandı. SMS sonuçları doğrultusunda adaya veda eden isim kim oldu? Peki Survivor'da kim elendi? Survivor 2018'de kim elendi? İşte ayrıntılar...

Survivor 2018'de geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı yarışmacılara sürpriz yaptı ve format hakkında açıklamalarda bulundu. eni fotmatta artık bireysel yarışmalar yapılacağını ve haftada iki eleme yapılacağı hakkında bilgiler verdi.

ELEME SİSTEMİNDE YENİLİK

Bireysel dokunulmazlığı kazanmış olan bir erkek ve bir kadın yarışmacı birer aday belirleyecek, 3. eleme adayını belirlemek için adada konsey yapışacak. Eleme adayı olarak çıkan ve en az oy alan yarışmacı Survivor 2018'e veda edecek.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Ada konseyinde en çık adı yazılan kişi Merve Aydın oldu. Erkeklerde dokunulmazlığı kazanan Adem, Hakan'ın adını veririken, kadınlarda dokunulmazluğı kazanan Nagihan, Sema'nın adını söyledi.

SURVİVOR 2018 KİM ELENDİ?

Sema, Hakan ve Merve Aydın arasında yapılan SMS oylaması sonuçlarına göre adaya veda eden isim Merve Aydın oldu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR