Survivor'da Kim Elendi? Survivor 2018 Kim Elendi?

Survivor 2018'de dün akşam ekranlara getirilen eleme potasında güçlü isimler vardı. SMS sonuçları doğrultusunda adaya veda eden isim kim oldu? Peki Survivor'da kim elendi? Survivor 2018'de kim elendi? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programlarından olan, yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor 2018'de dün gece eleme heyecanı vardı. SMS sonuçları doğrultusunda adaya veda eden isim kim oldu? Peki Survivor'da kim elendi? Survivor 2018'de kim elendi? İşte ayrıntılar...

Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyunuda takımlar için çok kritikti. Kıbrıs'taki büyük final öncesi iki takımda kan kaybetmek istemiyor. 

Oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüleri ikinci oyunu ise Ünlüler takımı kazandı. Yapılan ada konseyinde Ünlüler takımında Ümit Karan ve Turabi, Gönüllüler takımında ise Hakan ve Damla olmuştu. 

SURVİVOR 2018 KİM ELENDİ?

SMS oylamasının gerçekleşmesi sonucunda adaya veda eden isim Ünlüler takımından Ümit Karan oldu. Ümit Karan hayallerine veda etti.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR