TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasında büyük finale sayılı günler kaldı. Büyük final gününe ramak kala, reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasında heyecan giderek artıyor. Adaya ve şampiyonluk hayallerine son olarak, ünlüler takımında mücadele eden eski Beşiktaşlı futbolcu İlhan Mansız veda etti ve adada 4 yarışmacı kaldı.

Her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kitleyen 'Survivor 2017' yarışmasının yeni bölümünde yarışmacılar adaya veda ediyor. Bu zamana kadar adada yaptıkları her şeyi yakıp yıkan yarışmacılar zaman zaman duygusal saniyeler yaşıyor. Ünlüler takımında mücadele eden Adem Kılıççı hislerini, 'İçimde bir burukluk var ama aynı zamanda heyecan da var" sözleriyle dile getiriyor. Gönüllüler takımının finale doğru kalan tek yarışmacısı olan Ogeday ise; "Buralara kadar geleceğim, tek kalacağım aklıma gelmezdi" açıklamasını yaptı.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasının yeni bölümünde Adem, Sema, Serhat ve Ogeday Dominik'te yarı finalist olmak için mücadele edecekler. Yarışmacılar iki oyun oynayacak. İki oyunu kazanan 1'er kişi yarı finalist olmayı garantilemiş olacak.