TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasında bu akşam yine bir ödül oyunu ile ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya mücadele edecek. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın açıkladığı ödülü duyar duymaz büyük bir mutluluk yaşayan yarışmacılar yarışma esnasında büyük tartışmalar yaşıyorlar.

'Survivor 2017' yarışmasında ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam yine güzel bir ödül oyunu için karşı karşıya mücadele edecekler. Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın ödülü açıklamasının sonra gönüllüler ve ünlüler takımında yarışan yarışmacılar mutluluktan havaya uçuyorlar.

OGEDAY VE ADEM ARASINDA BÜYÜK GERGİNLİK!

Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasında ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı'nın açıkladığı ödülün muhteşem olması, yarışmacılar arasındaki gerginliği üst seviyelere çıkarıyor. Ödül oyunu içinde gönüllüler ve ünlüler takımı hem kendi aralarında hem de rakipleriyle çok büyük tartışmalar yaşıyor.

Ünlüler takımında mücadele eden Adem ile gönüllüler takımında yarışan Ogeday'ın tartıştığı anlar, 'Survivor 2017' yarışmasının yeni bölümüne damgasını vuracak.