TV8 ekranlarında yayınlanan ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile Alp Kırşan'ın sunumlarıyla ekranlara gelen 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam yayınlanan son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları, ünlü televizyoncu Acun ile Mor Ada'da konsol oyunu oynama ödülü için karşı karşıya geldi. Adrenalin ve heyacının yüksek olduğu yarışmada 5-5'lik eşitlikten sonra bayrak yarışı yapıldı. Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde mücadeleyi kazanan taraf ünlüler takımı oldu.

MOR ODADA YEMEK YEDİLER

'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen yeni bölümünde ödül oyununu kazanan ünlüler takımı, önce Mor Oda'da yemek yedi daha sonra ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ile konsolda oyun oynadılar. Dün akşam ekranlara gelen ödül oyununda kaybettiği oyun sonrası benche gelen, gönüllüler takımında mücadele eden Berna Keklikler, ünlüler takımına sinirlenerek, ''Bugün oyun alırlar, akşam takım olurlar'' ifadesini kullandı.

Ödül oyunu sırasında bileğinden sakatlanan eski futbolcu İlhan Mansız, oyundan sonra hastaneye gidecek ve tedavisine orada devam edilecek. Dün akşam oynana ödül oyunu sonrası değerlendirmelerde bulunan Sabriye, rüyasında Ronaldo ile konsol oyunu oynadığını belirtti.