Dün yayınlanan 'Survivor 2017' yarışmasının yeni bölümüne, ünlüler takımında mücadele eden Serhat Akın'ın düşüşü damgasını vurdu. Eylül ayında sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği reyting rekortmeni 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen dokunulmazlık oyununda, eski fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın'ın düşüşü herkese korku dolu anlar yaşattı. Kıyasıya rekabete sahne olan dokunulmazlık oyununda, gönüllüler takımının başarılı ism, Ogeday Girişken'le mücadele eden Serhat Akın, havuza çok kötü düştü.

Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Serhat Akın'ın hemen arkasından suya düşen başarılı yarışmacı Ogeday, "İyi misin abi?" diye sordu. Eski fenerbehçeli yıldız futbolcu Serhat, "İyiyim, bir şey yok kardeşim" cevabını verdi. Endişe yaşadıktan sonra rahat bir nefes alan ünlü sunucu Alp Kırşan, "Serhat kötü düştü, ama herhangi bir sağlık problemi yok" açıklamasını yaptı.

SERHAT AKIN KİMDİR?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve finale çok az zaman kalan 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden eski yıldız futbolcu Serhat Akın, 1981 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2000-2001 yılları arasında Fenerbahçe'ye transfer olan yıldız futbolcu, fenerbahçeli taraftarlar tarafından 'Kadıköy Boğası' ile tanımlanmaktadır.