'Survivor 2017'de ünlüler takımında mücadele eden Şahika Ercümen, birleşme partisi öncesi çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Ünlüler takımında performansı sebebiyle eleştiri oklarının hedefinde yer alan Şahika Ercümen, bir Survivor izleyicisinin, "Keşke gönüllüler takımında olsaydım dediğin oluyor mu?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Adem Kılıççı, Sabriye Şengül ve Pınar Saka dışındaki 4 takım arkadaşı ile büyük problemler yaşayan Şahiha, "Ne yalan söyleyeyim, 'Keşke gönüllüler takımında olsaydım' dediğim zamanlar oldu. Tabii bu dışarıdan onları gözlemlemem. Bizim takımda çok büyük huzursuzluklar ve gerginlikler var. Bazen 'keşke gönüllüler takımında olsaydım' diyorum" ifadelerini kullandı.

Serbest dalışta Türkiye rekorunu elinde bulunduran 32 yaşındaki yarışmacı, geçtiğimiz haftalarda elenme adayı olmasına karşın SMS oyları sonucu adada kalmayı başarmıştı.

ALP KIRŞAN'DAN FLAŞ SURVİVOR PAYLAŞIMI!

Ünlü sunucu Alp Kırşan, 'Survivor 2017'de yaşanan zor şartları gözler önüne serdi.

Survivor' yarışmasının sunucularından Alp Kırşan, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Kırşan, bireysel dokunulmazlık oyunu sırasında çekilen fotoğrafına, "Son beş yılda gördüğüm en büyük fırtına ve yağmur" notunu yazdı.

Survivor adasında fırtına ve yağış sebebiyle çok zor günler geçiren yarışmacılar, zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı.

Kaynak: Milliyet