TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, Eylül ayında kızının annesi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam yayınlanan yeni bölümündeki ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden Sabriye Şengül, aşk yaşadıkları öne sürülen aynı takımda mücadele ettiği Adem Kılıççı'yı görüntülü olarak ailesiyle tanıştırdı.

Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen yeni bölümünde iletişim ödülünü kazanan ünlüler takımı, görüntülü olarak aileleriyle konuşma hakkını kazandı. Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmanın ilk gününden itibaren ünlüler takımında mücadele eden Adem Kılıççı'yla çok iyi anlaşan Sabriye Şengül, yaptığı son hamle ile aşk iddialarını güçlendirdi.

Yeni doğmuş yeğenini telefonda gören ünlüler takımının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Survivor Sabriye, çığlık atarak aynı takımda yarıştığı arkadaşı Adem'i yanına çağırdı. Sabriye'nin çağrısına karşılık koşarak gelen Adem, kazadıkları ödül oyununda telefonda görüntülü olarak Sabriye'nin ailesiyle tanıştı.