TV9 ekranlarında yayılanan 'Survivor 2017' yarışmasının dün yayınlanan bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyunu için kıyasıya mücadele etti. Dün akşam ekranlara gelen bölümde, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın açıkladığı, villada konaklama, İtalyan, Fransız ve Japon şeflerin yaptığı yemekler ile dondurma olan ödüllü yarışmayı ünlüler takımı kazandı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler ve gönüllüler takımının karşı karşıya geldiği ödül oyununda takımlar büyük gerilim yaşandı.

SABRİYE TÜM YARIŞMACILARI GÜLDÜRDÜ

TV8 ekranlarında yayınlanan, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın ve Alp Kırşan'ın sunumlarıyla ekrana gelen, her bölümde reyting rekorları kırmaya devam ederek, izleyicileri ekrana kilitleyen 'Survivor 2017' yarışmasında dün akşam ekranlara gelen ödül oyununu kazanarak muhteşem bir villaya gitme hakkı kazanan ünlüler takımı karşılaştıkları manzara sonrası büyük şoka uğradılar. Ada yaşantısına alışan ve bir anda kendisini lüks bir villa içerisinde bulan, ünlüler takımının en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan Sabriye, "Kendimi Ronaldo'nun eşiymiş gibi hissediyorum" diyerek, tüm yarışmacıları güldürdü.