TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, Eylül ayında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan'ın sunumlarıyla ekranlara gelen ve her yayınlanan bölümde izleyicileri ekrana kitleyen 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüne, ünlüler takımında mücadele eden eski milli futbolcular İlhan Mansız ve Serhat Akın'ın, takım arkadaşları Sabriye Şengül'e yaptığı şaka damga vurdu.

Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen ödül oyununu kazanan takım ünlüler oldu. Dünya lezzetleriyle buluşan ünlüler takımının neşesi oldukça yerindeydi. Ünlüler takımında mücadele eden eski milli futbolcular İlhan Mansız ve Serhat Akın, kazandıkları muhteşem ziyafet sırasında takım arkadaşları Sabriye Şengül'e öyle bir şaka yaptılar ki... Sabriye neye uğradığını şaşırdı.

Ünlüler takımında mücadele eden Serhat Akın ve İlhan Mansız'ın  'tadı çok güzel' demesi üzerine bolca vasabi yiyen ünlüler takımının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Sabriye, dilinin yanması nedeniyle bir anda kendisini havuz suyunu içerken buldu.