Ünlüler takımında mücadele eden Survivor Sabriye'den yine olay yaratacak karar! TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden 2 yarışmacısı ödül oyununda oynamadı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden Sabriye Şengül ve eski Beşiktaş'lı futbolcu İlhan Mansız, dün akşam ekranlara gelen ödül oyununda mücadele etmedi.

Ayağındaki sakatlık nedeniyle bir süredir parkurlarda oynamayan eski Beşiktaş'lı futbolcu İlhan Mansız, ağrılarının artması üzerine parkur dışına alındı. Ünlüler takımında mücadele eden Sabriye ise, kendini iyi hissetmediğini söyledi. 'Survivor' yarışmasının Doktoru Metin Kuş'un 'oynayabilir' demesine rağmen, her yaptığı ile 'Survivor 2017' yarışmasında gündem olan Survivor Sabriye, takım arkadaşlarını tek başına bıraktı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği  'Survivor 2017' yarışmasının ünlü sunucusu Alp Kırşan, "Sabriye için doktorumuz 'oynayabilir' dedi, ama kendini iyi hissetmediğini söylüyor. Ünlülülerin 2 yarışmacısı eksik. Bu gönüllüler için avantaj" açıklamasını yaptı.