Survivor Sabriye, öfkeden deliye döndü. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının gönüllüler takımında mücadele eden Berna Keklikler, atışlarda büyük başarı sağladı, ve ünlüler takımının başarılı isimlerinden olan Sabriye Şengül, büyük şok yaşadı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale sayılı günler kalan, reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasında, son dokunulmazlık oyununu kazanan taraf gönüllüler takımı oldu. Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasında büyük bir mücadeleye sahne olan kritik oyunda zaman zaman heyecana bağlı, tansiyon yükseldi. Ünlüler takımının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Sabriye Şengül ile karşılaşan gönüllüler takımının başarılı ismi Berna Keklikler, puzzle'da zaman kaybetmesine rağmen atışlardaki başarısıyla puanı takımına kazandırdı.

Gönüllüler takımında mücadele eden Berna Keklikler'e karşı yenilen ünlüler takımının her yaptığı ile çok konuşulan isimleri aarsında yer alan Survivor Sabriye, oyun bittikten sonra çığlık atarak öfkesini yatıştırmaya çalıştı. O anlar kameralara şu şekilde yansıdı.