Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasına damga vuran ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Sabriye Şengül, TV8 ekranlarında yayınlanan 'Yaşamdan Hikayeler' programına konuk oldu. Survivor adasının en çok konuşulan ismş Sabriye'ye canlı yayında Adem Kılıççı ve Berna Keklikler sürprizi yapıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Yaşamdan Hikayeler' programının canlı yayınına bağlanan ünlüler takımının başarılı ismi Adem "Ben Sabriye'ye hep haylaz kız kardeşim derdim. Normalde kadınlarla çok tartışmam tartışsam bile kısa keserim ama Sabriye'yi kardeşim olarak gördüğüm için onla çok tartışıyorduk. Her zaman bana abisi gibi bakıyordu. Sabriye ile biz bir bütün olduk orada. Ben gerçek Sabriye'yi Survivor'da tanıdım." ifadelerini kullandı.

'Survivor 2017' yarışmasını ikincilikle tamamlayan ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Adem'den sonra, TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran 'Yaşamdan Hikayeler' adlı programının canlı yayına gönüllüler takımında mücadele etmiş olan Berna bağlandı ve "Sabriye bi benden kurtulamadın. Senin yüzünden Adem ile konuşamıyordum." dedi ve hep birlikte şakalaşarak 'Survivor 2017' yarışmasının adasında yaşadıkları iyi veya kötü anılardan bahsedip, güldüler.