Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, 'Survivor 2017' yarışmasından geçen hafta elenen ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Furkan Kızılay, TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor Panoroma' programına katıldı. Hakan Hatipoğlu ve Tuğba Algül'ün sunduğu, 'Survivor Panorama' programına daha önce katılan kişilerin, yarışmacıların kaderiyle oynadıklarının altını çizen Survivor Furkan, ateş püskürdü.

'Survivor 2017' yarışmasından elendikten sonra ilk kez televizyona çıkarak açıklama yapan ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Furkan Kızılay kendisine "Yalaka" diyenleri duyunca çok sinirlendiğini ve 'Survivor Panorama' programında da bu kelimelere izin verildiği için ünlü sunucu Hakan Hatipoğlu'na da kızgın olduğunu ifade etti.

"YARIŞMACILARIN KADERLERİYLE OYNUYORLAR''

Diğer yandan 'Survivor Panorama' programına katılan isimlerin adadaki yarışmacıların kaderiyle oynadıklarını ifade eden ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Furkan Kızılay "Burası çok büyük bir platform. Buraya konuk olanların adadakilerin geleceği için yorumlarına dikkat etmeleri lazım." ifadelerini kullandı.

Ünlüler takımında yarışan ancak geçtiğimiz haftalarda elenen ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Furkan Kızılay, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasından elendikten sonra hakkında yazılıp çizilenleri, Hakan Hatipoğlu ve Tuğba Algül'ün sunduğu  'Survivor Panoroma' programına taşıdı.

İLİşKİLİ GALERİLER