Survivor Erdi'den Flaş Gökhan Açıklaması: 'Kendine Geldi'

'Survivor 2017'nin eski yarışmacılarından olan Erdi Ünver, Gökhan Gözükan hakkında flaş bir açıklama yaptı.

Survivor Erdi'den Flaş Gökhan Açıklaması: 'Kendine Geldi'

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kilitleyen, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden olan Erdi Ünver, gönüllüler takımında mücadele eden Gökhan Gözükan'ın artan performansı hakkında yorum yaptı.

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor Panorama' programına konuk olan eski yarışmacı Erdi Ünver, gönüllüler takımında son zamanlarda özellikle performansıyla ön plana çıkan Gökhan Gözükan'ı övdü. 'Survivor Panorama' programına katılan eski 'Survivor 2017' yarışmacısı Erdi Ünver, "Gökhan'ın üst üste oyunlar alması sürpriz olabilir ama azmi ve özverisi dikkatlerden kaçmıyor. Yiğidi öldür hakkını ver. Ben Gökhan'ı sevmem ama hakkını da yiyemem. Helal olsun. Çok kritik sayılar aldı, kolay değil. Bu dakikadan sonra Gökhan'a da söylenecek bir şey yok. Son haftalara girilirken kendine geldi" şeklinde çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. 

TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının gönüllüler takımında mücadele eden yarışmacısı Gökhan Gözükan, 43 puanla 'haftanın en iyi ikinci erkek yarışmacısı' olmayı başardı.

Yorum Yaz

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR