Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasında ününe ün katan isimlerinden olan Berna Keklikler, yarışma biter bitmez tatil için ünlüler camiasının en çok tercih ettiği yerlerden olan Bodrum'a gitti. Bodrum'da magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıyan ünlü isim Berna Keklikler, dostlarıyla beraber denizin ve güneşli havanın keyfini sürdü. Keklikler'in fit görüntüsü de dikkatlerden kaçmadı.

SURVİVOR SABRİYE'DEN FLAŞ BERNA KEKLİKLER AÇIKLAMASI: 'BENİ KISKANIYOR'

Ünlüler takımında mücadele eden Survivor Sabriye Şengül, gönüllüler takımında mücadele eden Berna Keklikler'i hedef aldı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında yarışan ve adından sık sık söz ettiren isimlerinden olan Survivor Sabriye Şengül, Pazartesi günü ekranlara gelen bölümde bireysel sembol oyunu sırasında gönüllüler takımında yarışan Berna Keklikler ile yaşadığı tartışma hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, ünlüler takımında mücadele eden ve magazin dünyasında adını sıklıkla duyduğumuz isimlerden biri olan Survivor Sabiye Şengül, "Oyun sırasında bench'te Berna ile tartıştım. Gerçekten konuştukça insanları daha iyi tanımaya başlıyorsun. Berna iyi bir yarışmacı. Bana 'Sen önce oyun almaya bak' dedi. Berna hanımcığım senden daha fazla oyun aldığım kesin" değerlendirmesinde bulundu.

Özellikle son zamanlarda oyunlarda performansını arttıran Survivor Sabriye, "Berna'nın bana karşı bir kıskançlığı var. Belki de ondan daha güzelim. Belki de ondan daha güçlüyüm. Bu nedenle beni kıskanıyor ve çekemiyor olabilir" açıklamasında bulundu.