TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının ilk günlerinden beri aynı takımda yer aldığı Sabriye Şengül ile sıkı bir arkadaşlık kuran Adem Kılıççı, yakın arkadaşı Sabriye elendikten sonra adada yalnız kaldığını ifade etti. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ve büyük finale 3 gün kalan 'Survivor 2017' yarışmasından elenen son isim ise Sabriye Şengül oldu. Ünlüler takımında mücadele eden Adem Kılıçcı, yakın arkadaşı Sabriye'nin vedasından sonra yaşadıklarını anlattı.

Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Adem Kılıçcı, "Sabriye gittikten sonra burada kendimi yalnız hissediyorum. 'Adem tek kaldı, onlar 4 kişi' gibi oldu. Ogeday bizim takımla daha çok pekişti. Seviyorlar demek ki Ogeday'ı. Buna da herhangi bir itirazım yok" açıklamasını yaptı.

ADEM KILIÇÇI KİMDİR?

Ünlüler takımında mücadele eden Adem Kılıççı, 1986 yılında Ağrı’da dünyaya gelmiştir. Ülkemizi birçok olimpiyatta temsil eden başarılı yarışmacı Kılıççı, Dünya Boks Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanmıştır. Aynı zamanda altın madalya'da kazanan başarılı yarışmacı Kılıççı, dokunulmazlık kolyesini almıştır.