Eylül ayında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasının yayınlanacak olan yeni bölümünde, gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Ogeday, oyun sırasında ünlüler takımında mücadele eden Adem Kılıççı ile dalga geçince ünlüler takımı bir anda gerildi. Ünlüler takımında mücadele eden Adem, Ogeday'ın bu hareketi karşısında "Sen benimle dalga geçecek adam değilsin" ifadesini kullandı.

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2017' yarışmasının son ödül oyununu ünlüler takımı kazanmıştı. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının yeni bölüm fragmanında Sema Apak ve eski milli futbolcu Serhat Akın, gelecek oyunlarda gönüllüler takımına karşı üstünlük kuracaklarına dair çarpıcı açıklamalarda bulunuyor.

ADEM, OGEDAY'I HEDEF ALDI

Ünlüler takımında mücadele eden Adem, gönüllüler takımında yarışan Ogeday'ı hedef alarak, "Benim hiçbir zaman ona karşı kötü bir niyetim olmadı. Ancak Ogeday'ın çocuksu tavırları var." ifadelerini kullandı. Ödül oyununda, ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Adem, kendilerine bakıp gülümseyen Ogeday'a "Sen benimle dalga geçecek adam değilsin. Adam gibi çık yarışını oyna." dedi.