Ünlüler takımında mücadele eden Survivor Adem, annesi hakkında flaş bir açıklamada bulundu. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden Adem Kılıççı, annesinin verdiği cevavı doğru tahmin edemeyince, komik bir tepki verdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2017' yarışmasının dün akşam ekranlara gelen bölümünde 'Annenize Sorduk' adlı ödül oyunu renkli anlara sahne oldu. Lüks otomobili gönüllüler takımında mücadele eden Berna Keklikler kazanırken, yarışmacılar verdikleri cevaplarla tüm izleyicileri kahkahaya boğdu.

Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında mücadele eden başarılı yarışmacısı Adem Kılıççı, "Annenizi en çok ne zaman mutlu ettiniz?" sorusuna, "Her zaman" yanıtını verdi. Eylül ayında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan 'Survivor 2017' yarışmasının ünlü yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ise, "Yanlış. Boksta aldığın ilk ödülde mutlu olmuş" açıklamasını yaptı. "Anne yakın beni yine" sözleriyle şaşkınlığını ifade eden ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Adem Kılıçcı, ardından "Annem çok dürüst davranmış" dedi.