TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2017' yarışmasının başladığı ilk günden itibaren çok iyi anlaşan ve aralarında zaman zaman aşk dedikoduları çıkan, ünlüler takımının başarılı yarışmacıları Sabriye ve Adem ikilisi arasında kriz çıktı. Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasına finale sayılı günler kala gerginlik de arttı. Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Adem, Survivor Sabriye'ye "Bana bir şey deme bundan sonra" diyerek, tersledi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasında dün akşam dokunulmazlık oyunu oynandı ve daha sonra adaya veda konseyi yapıldı. Adaya veda eden isim ise, gönüllüler takımının en çok konuşulan isimlerinden olan Berna oldu. Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının 123. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 123. bölüm fragmanına göre, 'Survivor 2017' yarışmasında finale 4 gün kala ortalık kızışıyor.

"ADEM BİR DUR"

Ünlüler takımında mücadele eden Survivor Sabriye, oyunu korkarak oynayınca, yakın arkadaşı Adem "Korkmadan oyna" diye Sabriye'ye çıkışıyor. Ünlüler takımında mücadele eden Survivor Adem'in bu çıkışından sonra Sabriye de "Adem bir dur'' deyince, Adem sinirleniyor ve "O zaman ben sana bundan sonra bir şey söylemeyeyim sen de bana bir şey de deme ya" diyerek, tepkisini gösteriyor.