Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasında son dörde kalarak, büyük bir başarı örneği sergileyen ünlüler takımının en çok konuşulan isimlerinden olan Adem Kılıççı, aylar sonra ailesiyle bir araya geldi. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kitleyen 'Survivor 2017' yarışmasının büyük finali öncesi Adem ve Sema Kıbrıs'ta canlı SMS oylamasına kaldı. SMS oylaması sonucu yarı finale kalan isim Adem oldu. Ünlüler takımının başarılı kadın yarışmacısı Sema, adaya ve şampiyonluk hayallerine veda etti.

ADEM KILIÇÇI DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Halk oylamasından önce yarışmacılar aileleriyle buluştu. Ailesiyle buluşan ünlüler takımının en çok konuşan isimlerinden olan Adem Kılıççı, gözyaşlarına hakim olamayınca duygu dolu anlar yaşandı. Ailesine sıkı sıkı sarılan Adem Kılıççı, onları çok özlediğini ifade etti.

Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı Adem'in annesi, "Sen orada kuru yerde yattın ya Adem, o gün yatakta yatmadım gittim yerde yattım" dedi. Babasının "O sakalı ne zaman keseceksin?" sorusuna "Bu artık böyle, beğenmedin mi?" yanıtını verdi.