Survivor 2018 Eleme Adayları Kimler?

TV8 ekranlarının en çok izlenen programlarından olan Survivor 2018 dokunulmazlık oyunlarının ardından SMS'e çıkacak eleme adayları belirlendi. Survivor 2018 eleme adayları kimler? Survivor eleme adayları kimler? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

Survivor 2018 Eleme Adayları Kimler?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 son bölümde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı kıyasıya rekabet etti. Peki, Survivor 2018 eleme adayları kimler? Survivor eleme adayları kimler? İşte ayrıntılar...

Survivor 2018'de oynanan dokunulmazlık oyunu izleyenlerin nefesini kesti. Acun Ilıcalı'nın da dediği gibi 'Her oyunun yalan bu oyunun gerçek' olduğu yarışta iki takım kıyasıya rekabet etti. İlk dokunulmazlık oyununda 9-9'luk eşitliği bozan Gönüllüler takımı yarışı kazanan taraf oldu.

Oyanan ikinci dokunlmazlık oyununu ise Ünlüler takımı kazanmış oldu.

SURVİVOR 2018 ELEME ADAYLARI KİMLER?

İlk doknulmazlık oyunun kaybeden Ünlüler takımı bireysel dokunulmazlığı kazanabilmek için sembol oyununa çıktılar. Sembol oyunun kazanan kiş Mustafa Kemal oldu. Eleme adaylarının belirleneceği ada konseyinde arkadaşalrı tarafından adı en çok yazılan kişi Turabi olurken bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal, Ümit Karan'ın adını verdi ve bu şekilde Ünlüler takımının eleme adayları belirlenmş oldu. Ümit Karan eleme adayı olarak adının verilmesine çok öfkelendi ve tepki gösterdi.

İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlık için kıyasıya rekabet etti ve kazanan Nagehan oldu. Eleme adaylarını belirlemek için konseye giden Gönüllüler takımından adı en çok yazılan taraf Hakan oldu. Sembolü kazanan Nagehan ise eleme adayı olarak Damla'nın ismini verdi.

Bu şekilde her iki takımında eleme adaylarının isimleri belirlenmiş oldu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR