SURVİVOR 2017 TV8 EKRANLARINDA SON BULDU

Bu akşam final bölümüyle yayınlanan yarışma programı Survivor, saat 20:00'den itibaren Kuzey Kıbrıs'tan canlı olarak yayınlandı. Aylarca devam zorlu maratonda Yarışmacılar oyunların dışında zorlu ada koşullarıyla da mücadele etmek durumunda kaldılar. Kıbrıs finaline ise iddialı birçok ismin içerisinde Sema, Serhat Akın, Adem ve Ogeday kendilerini Kıbrıs'a götürmeyi başardılar. Son elemelerden sonra ise Ogeday ve Adem final koltuğunda yer alan isimler oldu.

SURVİVOR ŞAMPİYONU ADEM Mİ, OGEDAY MI?

28 yarışmacının mücade ettiği Survivor 2017'de şampiyon belli oldu. Gerek oyunlardaki performaslarıyla gerekse halkın SMS reyleriyle finale kadar gelmeye başaran 2 yarışmacıdan bir tanesi Kuzey Kıbrıs'ta şampiyonluğu tattı. Adem ve Ogeday'ın final koltuklarını paylaştığı akşamda halk oylamasına gidildi. 2017 sezonu Survivor kazananı Ogeday oldu.

SURVİVOR'DA ALL-STAR SÜRPRİZİ

Acun Ilıcalı sezon boyunca başarılı bir performans gösteren ve finale kalma başarısı gösteren iki yarışmacı Adem ve Ogeday'ın ortak özelliğini söyledi. Sonrasında Acun Ilıcalı, Survivor'ın en iyi yarışmacılarının bir araya geleceği bir Survivor daha yapmak istediğini söyledi.