Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının 117. bölüm tanıtımı yayınlandı. TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor' yarışmasının bu akşam ki bölümünde, ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununa çıkacaklar. Peki bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor 2017' yarışmasının bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı, Kıbrıs'taki büyük final için dokunulmazlık oyununa çıkacaklar. Üç kişi kalan ve oynanan ödül oyunlarında ünlüler takımına karşı üstünlük sağlayan gönüllüler takımının bu akşam yayınlanaca olan dokunulmazlık oyununda nasıl bir performans sergileyecekleri merak ediliyor.

BERNA VE SABRİYE ARASINDA BÜYÜK TARTIŞMA!

TV8 ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan dokunulmazlık oyunu sırasında her defasında ünlüler takımında mücadele eden Sabriye ile gerilen gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Berna, bu sefer Sema Apak ile tartışma yaşıyor. Yaşanan tartışmada “Ben Sabriye değilim benimle düzgün konuş.” diyen Sema’ya, Berna’nın yanıtı ise “Aynı Sabriye gibisin sen de, terbiyesizsiz.” söylediği görülüyor. Bu akşam TV8 ekranlarında oynanacak olan dokunulmazlık oyununun ilk raundunda, ünlüler takımında mücadele eden Sabriye ve Elif karşı karşıya geliyor.