Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasının yarı finalistleri belli oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kitleyen 'Survivor 2017' yarışmasının yarı finalist koltuğuna oturacak kişinin belli olacağı birinci yarı finalist mücadelesini eski fenerbahçeli yıldız futbolcu Serhat Akın kazandı. İkinci yarı finalist mücadelesinin kazananı ise gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Ogeday oldu. Oyunlarda başarısız olan Adem ve Sema arasında sms oylaması yapıldı. 3. yarı finalist halk oylaması sonucu dün TV8 ekranlarında yayınlanan yeni bölümde belli oldu.

SURVİVOR SEMA ADAYA VEDA EDEN İSİM OLDU

TV8 ekranlarında yapılan halk oylamasında en fazla SMS oyu alan ünlüler takımının en çok konuşulan yarışmacısı olan Adem, 3. yarı finalist oldu. Böylece ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasına veda eden isim ünlüler takımının başarılı kadın yarışmacısı Sema oldu.

SEMA DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasına veda eden ünlüler takımının başarılı kadın yarışmacısı Sema Apak, "Kendimi hiçbir zaman şampiyon olarak görmedim. Ama amacım gerçekten Kıbrıs'tı. Başardığıma inanıyorum. Umarım kimseyi kırmamışımdır." ifadelerini kullandı.