Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasının ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi belli oldu. TV8 ekranlarında yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasında dün akşam ekranlara gelen dokunulmazlık oyununda kazanan taraf, gönüllüler takımında mücadele eden Ogeday Girişken oldu.

Reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışması, gönüllüler takımının iki kişiye düşmesi sonucu bireysele döndü. Final haftasındaki kritik mücadelede gönüllüler takımının başarılı ismi Ogeday Girişken, dokunulmaz oldu. Dün akşam TV8 ekranlarında yayınlanan dokunulmazlık oyununda Ogeday Girişken ile karşılaşan gönüllüler takımının en çok konuşulan isimlerinden olan Berna Keklikler'in, kaybettiği yarış sonunda, "Ne salladın be" demesi dikkatlerden kaçmadı.

OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasının gönüllüler takımında mücadele eden Ogeday Girişken, Fenerbahçe’de lisanslı kürek sporu yapmıştır. Yaptığı kürek sporu ile ülkemize birçok başarı kazandırmış olan gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Ogeday Girişken, 300 bin kişi arasından reyting rekorları kıran 'Survivor 2017' yarışmasının gönüllüler takımı’na seçilmiştir.