TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, büyük finale sayılı günlerin kaldığı 'Survivor 2017' yarışmasının son bölümününde dokunulmazlık oyununun ilk ayağını kazanan isim belli oldu. Peki dokunulmazlık kolyesinin ilk ayağını hangi yarışmacı kazandı? İşte yanıtı...

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor 2017' yarışmasında finale 4 gün kala yarışmacılar dokunulmazlık kolyesi için ter döktü. Dokunulmazlık oyununun ilk ayağında rakiplerine üstünlük sağlayarak kolyeyi kazanan isim, ünlüler takımında yarışan Adem'in oldu. Dokunulmazlık oyununda sakatlanan ve sakatlığı devam eden eski fenerbahçeli yıldız futbolcu Serhat Akın, kendisine olan güveniyle dikkat çekerek 'Boğa yıkılmıyor' göndermesi yaptı.

Eylül ayında sevgilisi Şeyma Subaşı ile dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Survivor 2017' yarışmasında finale 4 gün kala yeni bir dokunulmazlık oyununda eski milli futbolcu Serhat Akın'a karşı kıl payı kaybeden gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Ogeday'ın sinirlendiği anlar yayınlanan bölüme damgasını vurdu. Dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor Adem, oyunun hemen ardından fenalık geçirdi. 'Survivor'un doktoru Adem'e hemen müdahale etti.