Stranger Things 2. sezon merakla beklenirken, dizinin tanıtımı Barış Manço'nun şarkısı Dönence ile yapıldı.  Netflix Türkiye kanalından yayınlanacak olan Stranger Things 2. sezon tanıtımında slogan'da 27 Ekim'i gösterdi. 

Online film ve dizi platformu Netflix Türkiye ekranlarında başlamasına sadece sayılı günler kalan Stranger Things tanıtım be bölüm fragmanında Barış Manço'nun şarkısı Dönence'nin olması herkesi ayakta alkışlattı. 

Netflix ekranlarında başlayacak olan dizinin resmi Twitter sayfasından yazı paylaşıldı Paylaşım da "Duyuyorum. Görüyorum. Biliyorum. Dünya alt üst oluyor. 27 Ekim'i bekle, geliyorum." sloganıyla Stranger Things 2. sezon fragmanı da yayınlanmış oldu.

STRANGER THİNGS KONUSU

Yazar Stephen King'in E.T ve Elm Sokağı'nda Kabus gibi 80'lerin diğer bilimkurgu ve korku klasiklerine saygı duruşunda bulunan dizi, ilk sezonunda ufak bir kasabada yaşayan kaybolma hikâyesini konu aldı. 80'li yılların korku filmlerine benzetilen bu fantastik gerilim dizisinin ikinci sezonuna ait tüm bölümler 27 Ekim tarihinde Netflix Türkiye'de tek seferde yayınlanacak.

STRANGER THİNGS KADROSU

Stranger Things, oyuncu kadrosunda David Harbour, Finn Wolfhard ve Winona Ryder gibi ünlü isimleri barındırıyor.  İlk sezonda, 12 yaşında bir kızın kaybolması üzerine gelişen dizi, korkutucu doğaüstü olayların ortaya çıkmasıyla izleyiciyi içine çekmeyi başardı.