Siyah İnci 5. bölüm fragmanı yayınlanmasının akbinde herkes Star TV'nin yeni dizisinde neler olacağını merak ediyor. Yeni seon dizisi olarak karşımıza çıkan Siyah İnci başladığı ilk günden beri ilgi tüm gözleri üzerinde toplamakta iken, her bölümünde de neler olacağı konusu çok merak ediliyor. Siyah İnci 4. bölümünde yaşananlar için Siyah İnci 4. bölüm özeti, Siyah İnci 5. bölüm fragmanı merak edenler için de Siyah İnci 5. bölüm fragmanı ve Siyah İnci 5. bölümde yaşanacaklar hepsi haberimizde. 

SİYAH İNCİ 5. BÖLÜM FRAGAMANI YAYINLANDI

Star TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Siyah İnci 5. yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Hayatının şokunu nişanlısından zorla ayrılması sonucunda her bölümde yaşayan Hazal bu akşam ki yeni bölüm de tekrardan yaşayacak. Kenan'ın kendisine sürpriz hazırlığında olamsı Hazal'ı etkileyecek mi belirsiz, kocasının geçmiş hayatına da bu akşam şahit olacak. 

Eski nişanlısı Kenan'ı kocasının yeni iş ortağı olarak karşısında gören Hazal adeta yıkılacaktır. Yolunda emin adımlarla ilerleyen Kenan intikam hırsı içinde Hazal ve kocasının yenilgisi için uğraşacak. Vural tarafında da durumlar oldukça karışıktır. Vural Kenan'ın karısının dibine kadar gelmesinden çok rahatsız olsa da kendisinden uzak durmaya hiç niyeti yoktur.  

Siyah İnci 5. bölüm fragmanı nda karşımıza çıkan şok detayda Hazal'ın Naz hakkındaki öğrendikleri Siyah İnci 5. bölüme damgasını vuracaktır. 

SİYAH İNCİ HANGİ GÜNLER?

Yayın Günü: 26 Ekim Perşembe
Yayın Saati: 20.00

SİYAH İNCİ KONUSU

Siyah İnci, senaryosunu Yekta Torun'nun ve Duygu Tankaş'ın baş rollerini Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, ve Berk Hakman'nın paylaştıkları Aşk ve Drama dizisidir.  Ege’nin sahil kasabasında yaşayan Kenan ile Hazal, birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına söz vermişlerdir. Fakat kasabaya gelen Vural’ın Hazal’ı elde etmek için her şeyi göze alması Kenan ile Hazal’ın aşkını tepetaklak edecektir.

Kenan (Tolgahan Sayışman): Çalışkan, dürüst, mert, ve gözü kara. Tanıdıkları için bir saniye bile düşünmeden ölüme gidecek kadar yürekli. Hayatta en sevdiği, tek sevdiği kişi olan Hazal'la evlenip, yuva kurmak isterken her şey tepe taklak olur. Hayalleri acımasızca yıkılan Kenan için tek bir yol vardır. O da 'İntikam!. Aşkı için intikam almaya karar verir ama aşkın her zaman galip geldiğini henüz o da bilmiyordur.

Hazal (Hande Erçel): Fedakar merhametli, güçlü. Mütevazi, mutlu hayatını Kenan'la evlenerek taçlandıracaktır. Yıllarca evlenecekleri günü beklemiş ve sonunda muradına erecekken hayatı alt üst olur. Şimdi tek yapması gereken sevdiği Kenan için fedakarlık yapmaktır. Onun için kendisini cehennem ateşine atmaya razıdır ve yapar da. Bilmediği şey ise ne olursa olsun hep kazananın aşk olacağıdır.
Vural (Berk Hakman): Bencil, güçlü, gaddar, zeki. Kötü denebilecek tüm özellikler Vural'da can bulmuştur ama bütün bunların altında yatan şey ise aşktır. Aşk herkeste farklı yoğrulmuştur. Vural'ın ki de başka türlü bir aşktır. Saplantılı, sınırsız ve sahiplenici. Ne yaparsa yapsın hepsini aşkı için yaptığı için kendini her zaman haklı görür. Hazal için yaptığı her şey onun için doğrudur ve yapılması gerekendir. Oysa aşk hiçbir zaman Vural'ı seçmeyecektir. Bu yüzden de kaybeden taraf hep kendi olacaktır ve bunu da zamanla acı bir şekilde anlayacaktır. Vural.
Aziz (Hüseyin Avni Danyal): Sert, dürüst, merhametli, yaralı. Herkes tarafından sevilip sayılan büyük bir iş adamıdır. Aziz. Çocukları her zaman önceliği olmuştur ama onun da içinde yaraları vardır. Biri geçmişe gömdüğünü sandığı aşk acısı diğeri ise hala peşinde olduğu kardeşinin başına gelenleri öğrenme isteği. Kardeşini ölü ve sağ bulmaya çalışırken Kenan'ın hayatına girmesiyle kendi yolunu da Kenan'ınkiyle birleştirir. Artık öz oğlu kadar yakındır Kenan ona.

Ebru (Melis Sezen): Kıskanç, yalancı, oyunbaz, aşık. Kötüler de sever, sevmeli ama Ebru gibi değil. Kenan'a olan gizli aşkı Hazal'a yapacağı kötülüklerin sınırlarını kaldırır. Birlikte büyüdüğü, kardeşim dediği üvey kız kardeşi Hazal'ın yanında dost görünen en azılı düşmanıdır Ebru.
Ece (Çağla Demir): Akıllı, sivri dilli, sevgi dolu, aşık. Annesi öldükten sonra babasına daha çok düşkün olmuştur. Ece. Varı yoğu haline gelen babasının Demiroğlu ailesi ile olan düşmanlığı onu hep korkutuyordur. İki büyük ailenin çarpışmaları her zaman çok şiddetlidir ve babası Aziz'i kaybedebilir. Her anında babasına destek olurken Kenan'la tanışması Ece'yi değiştirir. Aşkı ilk defa Ece için ileride çok büyük bir engel olacak. Hazal'dan habersiz Kenan'la gelecek hayalleri kurmaya başlar çoktan.

Canan (Neriman Uğur): Hırslı, gaddar, kötücül, güçlü. Oldukça sert bir kadındır Canan. Çocuklarına karşı otoritesini hep korumaya çalışsa da en büyük zaafı oğlu Vural'dır. Onun yeri hep ayrıdır Canan'da. Bu yüzden oğlunun yaptığı her kötülüğün üzerini örtmeyi çok iyi becerir.
Sinan (Mehmet Mehmedof): Hilekar, öfkeli, kıskanç, kötü. Abisi Vural'ın iş dünyasındaki başarısı, annesi Canan'ın Sinan'ı hep ikinci hatta üçüncü plana atması Sinan'ın içinde büyük bir öfkeye neden olmuştur. Sürekli kaçışı kumarda arayan, mutsuz bir adam olan Sinan'ın tek destekçisi karısı Defne'dir. Karısının da kışkırtmasıyla ailesine sırtını dönüp, kendi karanlık yolunu çizmeye başlar Sinan. Demiroğlu ailesinin kırık halkasıdır.
Melek (Yeşim Büber): Merhametli, anlayışlı, dürüst, kırılgan. Kocası Halil'le yaptığı mecburi evlilikteki sorunlarını hep göz ardı etmeyi seçmiştir çünkü biricik kızı Hazal ona yetiyordur. Mutluluk kaynağıdır. Kenan ve Hazal'ın birleşmesi için de en büyük destekçidir Melek. Çünkü aşkı ve aşk acısını en iyi bilenlerdendir.

Ahmet (Burak Altay): Öfkeli, hırslı, aksi, bencil. Fiziksel noksanlığı Ahmet'in karakterinde derin izler bırakmıştır. Hayallerine çocuk yaşta veda eden Ahmet, öfkesini Kenan'dan ve etrafından çıkarıyordur. Her zaman kendisini kanıtlama çabası, yırtma isteği yasa dışı yollara sapmasına neden olur. Artık karanlık sapağa girmiştir Ahmet.
Defne (Merve Polat): Hırslı, talepkar, sinsi, bencil. Demiroğlu ailesinin gelini olmak başlarda büyük bir kazanç gibi görünse de, ailenin içine girdiğinde aslında yanlış Demiroğlu ile evlendiğini anlar. Sinan hiçbir zaman ailenin güçlü kısmından faydalanamıyordur. Ama Defne kaderine boyun eğecek bir kadın değildir. Kocası Sinan’ın tam destekçisi ve oyun kurucudur.