Söz Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Timbs&B Yapımın yapımcılığını üstlendiği her pazartesi ekranlara gelen Söz’e Ece Çeşmioğlu dahil oldu. Söz’e dahil olan bir diğer oyuncu ise Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan karakterine hayat veren Deniz Baysal oldu.

Söz Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

 Timbs&B Yapımın yapımcılığını üstlendiği her pazartesi ekranlara gelen Söz’e Ece Çeşmioğlu dahil oldu. Söz’e dahil olan bir diğer oyuncu ise Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazan karakterine hayat veren Deniz Baysal oldu.

ECE ÇEMİŞOĞLU

Son olarak Show Tv’de yayınlanan Yuvamdaki Düşman adlı dizide rol alan Ece Çeşmioğlu’yu yakından tanıyacak olursak; güzel oyuncu 1990 doğumlu.

Kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1,63 cm boyunda. Yüzyüze adlı Sinem Kobal’ın bir polise hayat verdiği ama reyting sebebiyle kısa sürede ekranlara veda eden dizide Zeynep karakterine hayat veren güzel oyuncu kısa bir süre sonra Show Tv ekranlarının dizilerinden olan Yuvamdaki Düşman adlı dizide rol almıştır.

Dizilerde gördüğümüz güzel oyuncu sinema sektöründe de adından söz ettirmiştir. Başlangıç adlı sinema filmiyle ekranlara gelen başarılı oyuncunun rol aldığı ilk dizi ise Çocuklar Duymasın dizisi. Çocuklar Duymasın’ın hemen ardından İki Aile adlı dizi ile fenomen olmuştur. Bu dizide Ceren karakteri ile beğeni alan oyuncunun rol aldığı bir diğer dizi ise Nurgül Yeşilçay’ın Kösem karakterine hayat verdiği Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizi olmuştur. Bu dizide Atike Sultan karakteri ile hafızalara kazınmıştır.

Kalbim Yangın Yeri adlı dizide Sevda Günsoy karakterini canlandırmış olan genç oyuncu 2015 yılında Yaz’ın Öyküsü adlı dizide Yaz karakteri ile ekranlara konuk olmuştur.

Ä°lgili resim

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Ayça karakteri de oyuncunun unutulmaz rollerinden birisi kuşkusuz. Yer aldığı diğer yapımlar ise şu şekilde; Firar, Eyvah Halam, Gümüş, Nehir, Çocuğun Var Derdin Var. Yer aldığı sinema filmleri; Başlangıç, Ev, Kuş.

DENİZ BAYSAL

Deniz Baysal, 1991 yılında kıyı şehirlerimizden olan İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Evin en küçüğü olan Baysal’ın anne ve babası henüz o küçük bir çocukken boşanma kararı almıştır. Küçük yaşlarda tiyatroya ilgisi nedeniyle belediye bünyesinde oyunculuk dersi almıştır. Pek çok çocuk oyununda rol alan oyuncu, basketbola da çok ilgilidir. 

deniz baysal ile ilgili görsel sonucu

Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret mezunu olan oyuncu 2011 yılı itibariyle sektörün aranan isimlerinden olmuştur. Derin Sular adlı dizinin ardından Babalar ve Evlatlar adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile adından söz ettirmiştir. Aşk Ekmek ve Hayaller adlı dizide Karaca ile ekranlara gelen oyuncu Kaçak Gelinler adlı dizide Kainat karakterini canlandırdı. Yer aldığı bir diğer yapım ise Beyaz Yalan adlı dizidir. Bu dizide iki karaktere hayat vermiştir.


Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.


[G-#17942]
[G-#14602]
[G-#11879]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR