Cinayet hakkında şoke eden detayın izlerine her gün bir yenisi daha ekleniyor. Geride bıraktığımız günlerde ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz'ı, Beşiktaş'ta lüks bir otelde öldüren Filiz Aker'in elindeki eldivenin sırrı hala çözülemedi. Polis ekiplerinin olay yeri incelemesi sırasındaki katil Filiz Aker'in elindeki eldiven detayı, cinayeti işledikten sonra kaçmayı mı düşündü sorusunu düşündürdü. Ekranların sevilen oyuncusu Vatan Şaşmaz'ın Beşiktaş'ta lüks otel odasında eski sevgilisi Filiz Aker tarafından öldürülmesinin yankıları sürüyor.

POLİSİN RAPORU'NDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTI!

Beşiktaş'taki lüks otel odasına giriş çıkışları gösteren kamera kayıtlarına göre, ilk olarak Filiz Aker 17.49'da odaya girdi. Ardından yaklaşık üç dakika sonra da ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz geldi. Cinayetin işlendiği odada araştırma yapan polis ekiplerinin raporundaki eldiven detayı ise dikkatlerden kaçmadı.

Polis ekiplerinin raporunda, Filiz Aker tarafınfan Smith Wesson isimli tabancayla dört el atış yapıldı. İlki ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz'ın sırtına isabet etti. Diğer üç atış yakın mesafeden yapıldı. Daha sonra Filiz Aker silahı başına dayayıp tetiğe bastı. Ancak Filiz Aker'in sağ elinde eldiven vardı. Bu eldiven, Filiz Aker'in eski sevgilisi Vatan Şaşmaz'ı vurduktan sonra kaçmayı düşündüğünü, bu yüzden de parmak izi bırakmak istemediği şeklinde soruların düşünülmesine neden oldu.