Pop müziğinin sevilen ismi Sinan Akçıl, Beyaz TV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran ‘Mertçe Sohbetler’ programında çarpıcı itiraflarda bulundu. İşte ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'ın o itirafları:

Ebru Şallı ile bir araya gelmemiz artık mümkün değil. Otilia ile çok mutluyum. Kendisi Kuran okuyor, Müslüman olmayı düşünüyor.

Hayatıma giren 3 kadına da evlilik teklif ettim, kabul ettiler. Ama iş resmiyete dökülmeden ayrıldık. Bugüne kadar 2 kez dini nikah ile evlendim.

Tarkan hep aynı tarzda şarkılar söylüyor. Değişime açık değil. Işın Karaca’nın da şarkı söyleme tarzını beğenmiyorum.

SİNAN AKÇIL'DAN CHP'Lİ BAŞKANA SERT SÖZLER!

Sevilen popçu Sinan Akçıl, kanlı darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz'un yıldönümü için yapılan etkinliklere destek verdiği için CHP'li Hayrabolu Belediyesi'nin konserini iptal ettiğini açıklamıştı. Bunun üzerine Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu "Bizim Sinan Akçıl ile sözleşmemiz yoktu" açıklamasını yapmıştı. Ünlü popçu Sinan Akçıl, CHP'li Belediye Başkanı Altayoğlu'nun bu açıklamasına karşılık sert sözlerle yanıt verdi: "Sayın Hayrabolu Belediye Başkanı basın toplantısında beni yalanlamış. Doğruları öğrenmek isteyen varsa konserin organizatörünü Neptun Alp'ten gereken bilgiyi öğrenebilir. Haftalar öncesinden belli olan konserimin, milletim için yer aldığım video yüzünden iptal edildiği bizzat tarafıma iletilmiştir. Her türlü yazışma ve belge menajerim Tülay Özçelik'te mevcut. 1.5 ay önce 10 Ağustos konseri takvime eklenip paylaşılmıştır. Üstelik bu olayı Ankara konserleri için büyüttüğümü söyleyecek kadar küçük bir düşünce yapısını Allah kimseye vermesin. Konu hukuk yolunda sonuç bulacaktır. Ne mutlu Türküm diyene ve ne mutlu doğruyu söyleyene."