ATV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Esra Erol'da' izdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol'ın kız kardeşi ile dünyaevine girmeye hazırlann ünlü sunucu ve şarkıcı Alişan gibi, pop müziğinin en sık takip ettiği isimlerinden biri olan Sinan Akçıl da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'evleneceğim' sözü verdi.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Rumen sevgilisi Otilia’ya yeni yaş günü için sürpriz yaptı. Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ve Rumen Güzel Otilia çifti, önceki gece boğaza karşı yakın dostlarıyla akşam yemeği yedi. Akşam yemeğinde aşk yaşadığı ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’ın hazırlattığı sürpriz yaş günü pastası karşısında şoke olan Rumen güzel Otilia, sarılarak teşekkür etti. Uzun zamandır ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'la birlikte olan Rumen güzel Otilia, pastanın üzerindeki mumları dilek tutarak üfledi. Gittikleri akşam yemeği çıkışında Rumen güzel Otilia, beyaz elbisesi ve kafasındaki çiçek tacıyla gözlerden kaçmadı.

Geride bıraktığımız günlerde, Reis-i Cumhur'un verdiği iftar yemeğinde evlenme sözü verdiğini açıklayan ünlü popçu Sinan Akçıl, “Cd verdim, 'Sağolsun cd’ni dinliyoruz ama artık güzel haberlerini bekliyoruz' dedi. Bende, 'kısa zamanda dedim' ama önce Alişan. İnşallah sözümü tutacağım" açıklamasını yaptı.