TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'İşte Benim Stilim' moda yarışmasının şampiyonu Simay Tokatlı'nın, ortaya çıkan estetiksiz fotoğrafları sosyal medyada büyük ses getirdi. Yarışmada şampiyon olan Simay Tokatlı, hem tarzı hem kişiliği ile dikkatleri üzerine topladı. Ardından aynı şekilde sosyal medya fenomeni oldu. Simay Tokatlı'nın eski haline dair bir fotoğraf ortaya çıktı. Simay Tokatlı'da estetik var mı yok mu yorumu ise sizlere bırakıyoruz.

SİMAY TOKATLI KİMDİR?

Daha önce de farklı bir formattaki yarışmayla gündeme gelen Simay Tokatlı, 1993 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Çocukluktan beri en büyük hayalinin moda ikonu olmak olduğunu ifade eden güzel yarışmacı, bu amacını gerçekleştirmek amacıyla İzmir Ekonomi Üniversitesinde Moda Tasarım’ı eğitimi görmektedir. 1,75 boyunda ve 58 kiloda olan yarışmacı, daha önce katıldığı “Fenomen” isimli yarışma programında gezmeyi ve eğlenmeyi çok sevdiğini ayrıca arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlandığını ifade etmiş.

Güzelliği ve farklı kişiliği ile dikkatleri çeken Simay Tokatlı, iddialı sözleriyle oldukça gündemde... Ancak Simay Tokatlı'nın geçmiş yıllara ait bir fotoğraf ortaya çıktı. Şimdiki halinden daha farklı görünen Simay Tokatlı'da estetik var mı yok mu yorum sizin...