Sevilen şarkıcı Sıla, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda beş gün üst üste konser vererek, sevenleri ile bir araya gelecek. Vereceği konserde, hem eski hemde yeni parçalarını seslendirecek olan ünlü şarkıcı Sıla, dinlemeye gelenlere unutulmaz anlar yaşatacak.

AHMET KURAL VE SILA İLK KEZ YAN YANA GÖRÜNTÜLENDİ!

Ekranların sevilen oyuncusu Ahmet Kural ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi şarkıcı Sıla, ilk kez birlikte görüntülendi. Baş başa akşam yemeği yedikleri bir restoranda, ünlü şarkıcı Sıla'nın bir fanı tarafından görüntülenen Ahmet Kural ve Sıla'nın fotoğrafı, basına sızdı.SILA KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan sevilen oyuncu Ahmet Kural ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Sıla, 1980 yılında Denizli'de dünyaya geldi. Aslen Denizli'li olan sevilen şarkıcı Sıla, müzik yaşamına korist ve solist olarak başladı. İlerleyen yıllarda yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri ile Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi önemli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan “SILA” nın oluşmasını sağlayan ünlü şarkıcı Sıla, ilerleyen yıllarda en çok dinlenilen şarkıcılar arasında yer almaktadır.