16 Eylül 2019
  • Istanbul 22.22°
  • Ankara 19°
  • Izmir 23°
İmsak 05:10
Güneş 06:37
Öğle 13:05
İkindi 16:35
Akşam 19:22
Yatsı 20:43
BIST103.072
Dolar5,6913
Euro6,3238
Altın272,3742

Sibel Can'ın Oğlu Engincan Ural'a Otelde Hırsızlık Şoku!

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural, konaklamak için yerleştiği lüks otelde hırsızlığa uğradı.

Sibel Can'ın Oğlu Engincan Ural'a Otelde Hırsızlık Şoku!

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sezon finaline giren, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'O Ses Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural, konaklamak için lüks bir otele yerleşti. Kaldığı otel odasından önemli eşyalarının çalındığını fark eden ünlü şarkıcı Sibel Can'ın oğlu Engin Can Ural, hemen polise haber verdi. Otel odasındaki kamera görüntüleri hırsızı ele verdi. Hırsızın 12.5 yıla kadar hapsi talep edildi.

Yurt dışında eğitim gören ünlü şarkıcı Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural, geride bıraktığımız günlerde Türkiye'ye geldi. İstanbul Şişli'de lüks bir otele yerleşen Engincan Ural, kısa bir süre sonra kaldığı odadan değerli eşyalarının çalındığını fark etti. Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural, durumu otel görevlilerine ve polise bildirdi. Bu olayın üzerine güvenlik kamerası görüntüleri incelendi. Kamera kayıtlarından ünlü şarkcının oğlu Engincan Ural'ın oda kapısını açık bıraktığı ve yan odada konaklayan Sait M. isimli şahsın odaya girip birkaç dakika sonra hızlı adımlarla kendi odasına geçtiği görüldü.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın şikayeti üzerine güvenlik güçleri devreye girdi. Soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan Sait M., suçlamaları kabul etmedi. Sait M., "Olay günü alkollüydüm. Kendi odam sandığım için yan odaya girmişim. Daha sonra pahalı eşyaları görünce alıp kendi odama götürdüm. Pişmanım" dedi. Olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iddianame düzenlendi. Sait M. hakkında, "Konut dokunulmazlığını ihlal ve hırsızlık" suçlarından 12.5 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri