Sibel Can'ın Oğlu Emir'in Son Hali Herkesi Şoke Etti!

Sibel Can'ın küçük oğlu Emir'in son halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın küçük oğlu Emir'in son halini görenler şoke oldu. Sevilen şarkıcı Sibel Can'ın Sulhi Aksüt ile evliliğinden doğan oğlu Emir, yıllar sonra büyüdü ve kocaman delikanlı oldu. Bugün 17 yaşına giren Emir Aksüt'ün boyu annesini de geçti.

YENİ YAŞINI KUTLADI

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın, oğlu Emir Aksüt 17 yaşına girdi. Annesi Sibel Can, oğlunun yeni yaşını sosyal medya hesabından kutladı. Emir ile birlikte yer aldığı fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşayan ünlü isim Sibel Can altına, "Canım oğlum, her şeyim... İyi ki doğdun" notunu yazdı.

İşte Sibel Can'ın oğlunun inanılmaz değişimi;

SİBEL CAN KİMDİR?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'O Ses Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Sibel Can, 1970 yılında İstanbul Karagümrük'te doğdu. Henüz 14 yaşındayken dansa merak sardı ve gelen teklifler üzerine oryantal olarak sahneye çıkmaya başlayan ünlü sanatçı Sibel Can, hem oryantal hem de solist olarak sahne almaya başladı. Daha sonra ilk kez Galata Kulesi' nde sahneye çıkan sevilen şarkıcı Sibel Can, Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan tarafından keşfedilmiştir. 1988 yılında Hakan Ural ile evlenen ünlü şarkıcı Sibel Can'ın bu evliliğinden Engincan ve Melisa adından iki çocuğu vardır. Müzik yaşamının yanı sıra birçok dizide ve filmde de rol alan ünlü şarkıcı Sibel Can, 20 tane albüm çıkartmıştır.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR