3 çocuk annesi Sibel Can'ın, dizi setlerine yeniden döneceği kulislerde konuşuluyor. Geride bıraktığımız sezonda, TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'O Ses Türkiye' yarışmasının jüri koltuğuna oturan ünlü sanatçı Sibel Can, yeni sezonda olmayacağını açıkladı. Sevilen şarkıcı Sibel Can, “2016-2017 sezonunda TV8 ekranlarında Türkiye’nin en güzel seslerinin seçildiği O Ses Türkiye programının jürilerinden biri olma heyecanını bana yaşatan, başta sevgili Acun Ilıcalı olmak üzere; tüm jüri üyesi dostlarım Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan’a, Tarık Sezer ve muhteşem orkestrasına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yeni yayın döneminde programa dahil olması için görüşülen tüm Türkiye’nin hepimizin Yıldız’ı çok sevdiğim Yıldız Tilbe’ye şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dilerim” açıklamasını yaptı.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'O Ses Türkiye' yarışmasından ayrılan sevilen sanatçı Sibel Can'ın, geride bıraktığımız 2002 yılında "Berivan" dizisinde başrol oynadığı ünlü oyuncu Emre Kınay ile aynı projede buluşacağı öne sürüldü. Sibel Can ve Emre Kınay'ın "Sevdanın Bahçeleri" adlı dizide başrol oynayacağı iddia edildi.SİBEL CAN KİMDİR?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'O Ses Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Sibel Can, 1970 yılında İstanbul Karagümrük'te doğdu. Henüz 14 yaşındayken dansa merak sardı ve gelen teklifler üzerine oryantal olarak sahneye çıkmaya başlayan ünlü sanatçı Sibel Can, hem oryantal hem de solist olarak sahne almaya başladı. Daha sonra ilk kez Galata Kulesi' nde sahneye çıkan sevilen şarkıcı Sibel Can, Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan tarafından keşfedilmiştir. 1988 yılında Hakan Ural ile evlenen ünlü şarkıcı Sibel Can'ın bu evliliğinden Engincan ve Melisa adından iki çocuğu vardır. Müzik yaşamının yanı sıra birçok dizide ve filmde de rol alan ünlü şarkıcı Sibel Can, 20 tane albüm çıkartmıştır.