Bu akşam 2. bölümü yayınlanacak olan Yüz Yüze 2. bölüm fragmanı için gözler Show TV'ye çevrildi. Anneler Ve Kızları deneyiminden sonra karşımıza çıkan ve ilk Selena isimli çocuk dizisinden tanıdığımız Sinem Kobal2ın yeni dizisi Yüz Yüze her Perşembe akşamı saat 20.00 itibari ile Show TV ekranlarında olacak. Yüz Yüze 2. bölümünde yaşanacaklar herkesi şaşırtacakken yaşanan bir talihsizlik ile Cino ve Saliha Yüz Yüze gelecek. 

Yayınlanan ilk bölümü ile izlenebilecek diziler arasındaki yerini alan Sinem Kobal'ın yeni dizisi bu akşam da merakla bekleniyor. Yüz Yüze 2. bölüm fragmanında en dikkat çeken kısım Tatar’ın, Cino’yu Seliha için uyardığı sahneler olurken, Cino ve Saliha'da karşı karşıya gelecek. 

YÜZ YÜZE OYUNCU KADROSU

Yüz Yüze oyuncu kadrosuna göz attığımızda başrollerini Birkan Sokullu ve Sinem Kobal'ın paylaştığını görmekteyiz. Yanısıra Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler de diziye eşlik ediyor.

YÜZ YÜZE KÜNYESİ

Show TV ekranlarında geçtiğimiz hafta başlayan ve bu akşam 2. yeni bölümü yayılanacak olan Yüz Yüze  yapımını Tims & B' yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar, yönetmenliğini Osman Taşçı'nın yaptığı dizi olup, senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme aldı.

PEKİ YA KONUSU

Hayatı boyunca aşktan kaçan bu iki insanın öyküsünü anlatacak olan Yüz Yüze'nin oyuncu kadrosunda dikkat çekici isimler yer alıyor. İşte henüz yayın tarihi belli olmayan Yüz Yüze dizisi hakkında ilk detaylar!
Kanatları kırık, yaralı iki melek… Seliha ve Cihangir… İkisinin de dışında kırılmaz birer kabuk. Ve suçlu bir dünya.. Cihangir ve Seliha bu dünyanın tamamen zıt kutuplarında dururken hayat onları bir araya getirecektir. Seliha azılı bir çetenin peşinde. Cihangir o çetenin lideri. İkisi de aynı mahallede, burunlarının dibinde, ipuçlarını toplayarak birbirini arıyor. Ama birbirlerinden habersiz… Hayatı boyunca aşktan kaçan bu iki insan, şimdi en olmadık zamanda “Yüz Yüze”dir. Düşman olduklarını bilmeden…

SİNEM KOBAL'IN CESUR SAHNELERİ ÇOK KONUŞULDU

Geçtiğimiz hafta başlayan Sinem Kobal'ın dizisi Yüz Yüze 1. bölüm de Sİnem Kobal'ın cesur sanesi haftaya damgasını vurmuşken, Sinem Kobal banyo sahnesi günlerce çok merakla arandı. 

SİNEM KOBAL HAKKINDA

14 Ağustos 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Rize, Hemşinli bir ailenin kızıdır. Babası inşaat mühendisi, annesi ise ev hanımıdır. Selena dizisinde Atacan Baybars adlı karakteri canlandıran Kerem adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Star TV’de 2003 yılında yayınlanan başrollerini Ali Sürmeli ve Gülben Ergen’in paylaştığı Hürrem Sultan dizisinde Ayşe karakterini canlandırmıştır. Sinem Kobal, dört yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etmiştir. Royal Akademi’den diplomasını almıştır. İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesinden mezun olmuştur. Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda öğrenci iken, voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazanmıştır. Şimdi ise latin dansı ve Aikido sporu yapmaktadır. Dormen Tiyatrosunda aldığı eğitimle sanat hayatına giriş yapmış, henüz 13 yaşındayken ilk kez “Dadı” adlı televizyon dizisinde rol almaya başlamıştır. Daha sonra bir sezon da Uygur Tiyatrosu’nda çalışmıştır.
Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü mezunudur. atv'de yayınlanmış olan Selena adlı bir fantastik dizide Selena adlı bir karakteri oynamıştır. Akatlar Kültür Merkezi’nde yapılan “Jetix Çocuk Ödülleri Ödül Töreni”nde başrolünü oynadığı Selena dizisi “En Sevilen Yerli Televizyon Dizisi” seçilmiş, Sinem Kobal ise yine bu törende “En Sevilen Türk Kadın Oyuncu” seçilmiştir. 2010 Yazında Kanal D’de başlayan daha sonra Star TV’de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Su karakterini canlandırdı. 5 Şubat 2010’da Romantik Komedi filminde “Didem” karakterini canlandırdı. 14 Şubat 2013’te ise Romantik Komedi 2 vizyona girdi, bu filmde Kobal aynı rolü tekrarladı.
14 Mayıs 2016 tarihinde oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evlendi.

Oynadığı diziler:

Analar ve Anneler Zeliha 2015
Gönül İşleri Sevda 2014-2015
Mor Menekşeler 2011-2012
Küçük Sırlar Su Mağbeyinci 2010-2011
Selena Selena 2006-2009
Belalı Baldız Konuk Oyuncu (6.bölüm) 2006
Arka Sokaklar Konuk Oyuncu 2006
Nefes Nefese Aslı Gül 2005
Lise Defteri İnci 2003
Hürrem Sultan Ayşe 2003
Dadı Dilara 2001-2002