Çukur 1. bölümü ile izleyenleri adeta ekranları başına kilitledi. Aras Bulut İynemli'nin yeni dizisi Çukur, geçtiğimiz akşam Show TV ekranlarında yayınlandı. Gerek tanıtımı gerekse de fragmanı ile çok konuşulan Çukur 1. bölümünden sonra, Çukur 2. bölüm fragmanı da merakla beklendi. Yamaç'tan Çukur'a sürüklenen Yamaç (Aras bulut İynemli) ve geçmişinin bilinmediği Sena (Dilan Deniz Çiçek)'in dillere destan aşkının anlatıldığı Çukur ilk bölümü ve Çukur 2. bölüm fragmanı ve detayları da yayınlandı.

ÇUKUR DİZİSİ 1. BÖLÜM İZLENDİ

Show TV'nin en iddiarı dizisi olarak ekranlardaki yerini alan ve İstanbul'un göbeğindeki Çukur Mahallesi'de yaşanılan heyecan dolu anların anlatıldığı Çukur 1. bölümünde çok ilginç sahneler yaşandı. 

Gündüz kimyager olarak çalışan ve geceleri de deli dolu müzisyenlik yapan Yamaç, Paris'te tanıştığı dolu dizgin aşk yaşadığı Sena ile geçen zorlu mücadelesinin anlatıldığı ilk bölümde kendisini Çukur Mahallesi'nde bulacaktır. 

Çukur Mahallesi'nin hakimiyetini sağlayan Koçova ailesinin en büyük kaidesi mahalleye uyuşturucu sokmamasıdır. Ancak kendini bilmez bir grubun hakimiyet kurmak istediği mahallede yaşanacak olaylara Koçova ailesinden dur diyecek bir isim vardır. Bu da Yamaç'tır. Geçmişini bırakıp Paris'e giden Yamaç, kendini Çukur un tam ortasında bulacaktır. 

Oysa ki Sena ile 'Ölene Kadar Mutlu' olacaklardı. Güeller güzeli ve bir o kadar tehlikeli bir o kadar da geçmişinin bilinmediği Sena ile dolu dizgin aşkının anlatıldığı Çukur dizisi 1. bölümünde daha işler sarpa saracaktır. 

ÇUKUR DİZİSİ KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

ÇUKUR DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Yeni sezon dizilerinin en iddialıları arasındaki yerinne hızla tırmanan Çukur dizisi oyuncularından Başrolü Aras Bulut İynemli ile birlikte partneri Dilan Çiçek Deniz üstlenirken, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş da kadroda yer alan diğer isimler olmakta.

BÜLET ERSOY SAHNESİ ÇOK KONUŞULACAK

Show TV’de ekrana gelecek Ay Yapım imzalı Çukur, ilk bölümünde uzun yıllar konuşulacak büyük bir ilke imza atacak. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Çukur ile ilk defa bir diziye konuk olacak. Dizinin ilk bölümünde kendisini canlandıracak ünlü Diva, İdris Koçovalı’yı (Ercan Kesal) kırmayarak onunla dertleşip, ona özel şarkı söyleyecek. Çukur’un ilk bölümünde Ercan Kesal’ın hayat verdiği İdris Koçovalı’yı kırmayarak onunla meyhanede bir araya gelen Ersoy, Koçovalı’ya özel şarkı söyleyecek. Ercan Kesal ile Bülent Ersoy’un sahnesi, bölüme damgasını vururken yıllarca hafızalardan çıkmayacak.